Czy dostanę gwarancję na zakupioną koszulę?

Na każdą koszulę kupioną w naszym sklepie dajemy 2 lata gwarancji.

 

Czy mogę zwrócić zakupioną koszulę lub wymienić ją na nową?

Tak – każdą zakupioną w naszym sklepie koszulę można w ciągu 14 dni wymienić na inną lub zwrócić z odzyskaniem pełnej zapłaconej kwoty.

Więcej informacji o zasadach wymiany i zwrotu.

 

Z jakich tkanin uszyte są koszule James Button?

Koszule James Button są uszyte ze stu procentowa bawełny o podwójnym splocie. To szlachetny i ekskluzywny materiał, do którego tkania używa się przędzy skręconej z dwóch cieńszych nitek. Zapewnia to lekkość, wysoki komfort i doskonały wygląd. W James Button korzystamy z tkanin typu Twill, Popelin, Royal Oxford i Herringbone. Powstają z nich koszule o znakomitych właściwościach, są przyjemne w dotyku i łatwe w prasowaniu. Koszule uszyte z tkanin o podwójnym splocie w dużo mniejszym stopniu ulegają gnieceniu oraz zachowują elegancki wygląd przez cały dzień.

 

Jak wykończone są koszule James Button?

Nasze koszule mają szereg cech, które świadczą o najwyższej klasie wykonania: kołnierz typu cutway z wymiennymi fiszbinami, „rozcięty karczek”, szwy o gęstości 7 przeszyć na centymetr, unikatowy monogram i zaszewki na plecach. Klient ma także do wyboru dwa różne rodzaje mankietów – na guziki i na spinki.

 

Gdzie produkowane są koszule James Button?

Nasze koszule produkowane są wyłącznie w szwalniach zlokalizowanych na terenie Polski, dzięki temu, ich wysoka jakość jest niezmienna. 

 

Czy na zamówiony towar mogę otrzymać fakturę VAT?

Jeżeli życzysz sobie abyśmy wystawili fakturę VAT, w momencie składania zamówienia odznacz okienko faktura VAT oraz wypełnij wymagane dane (nazwa firmy, adres, numer NIP).

 

Jaki jest termin realizacji?

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty trafiały do klientów w jak najkrótszym czasie od złożenia i opłacenia zamówienia. Łączny czas realizacji zamówienia to maksymalnie trzy dni robocze. Termin realizacji może się wydłużyć w zależności od dostępności konkretnych produktów.

 

W jaki sposób mogę dokonać płatności w sklepie James Button?

W James Button dostępne są dwie formy płatności: przez system imoje.pl oraz za pobraniem.

 

Jakie są dostępne formy dostawy?

Dostępne formy dostawy to przesyłka kurierska lub paczkomat InPost.

 

Na czym polega funkcja śledzenia zamówienia?

Funkcja śledzenia zamówienia umożliwia sprawdzenie na jakim etapie dostawy jest Twoje zamówienie. Informacje na temat zamówienia są dostępne od momentu nadania paczki.