W James Button dbamy, aby każdy projekt wpisywał się w nowoczesne trendy, nie zapominając jednocześnie klasycznym podejściu do ubioru. Nasze koszule tworzymy w oparciu o klasyczną elegancję i szyk.

Koszule James Button wyróżnia:

Kołnierz typu Cuttway to esencja męskiej elegancji. Stawia na wysoki komfort i lepsze wyeksponowanie węzła krawatu. Nie klejone usztywnienie      zapewnia zachowanie odpowiedniego kształtu, nie tracąc jednocześnie lekkości i finezji"

Rozcięty karczek, czyli dodatkowy pionowy szew wzdłuż linii kręgosłupa sprawia, że koszula lepiej dopasowuje się do sylwetki i nie odstaje na ramionach.

Wymienne aluminiowe fiszbiny, czyli usztywniacze, które nadają odpowiedni kształt kołnierzowi i nie pozwalają na wywijanie się jego wyłogów.

Szyte jedną igłą szwy o gęstości minimum 7 przeszyć na centymetr sprawiają, że materiał nie fałduje się przy szwach podczas prania.

Trwałe guziki wytworzone z wysokojakościowych żywic z dodatkiem masy perłowej, których kształt, stworzony na frezarkach firmy Bonetti, jest zawsze identyczny.

Monogram, czyli dodatkowa personalizacja poprzez dodanie inicjałów na mankiecie, dzięki której koszula staje się wyjątkowa.

Zaszewki na plecach, które sprawiają, że po włożeniu koszuli w spodnie nie tworzą się na niej fałdy.